Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ fibc pp bulk bags ] bij elkaar passen 312 producten.
1 Capaciteit van ton de Antistatische Grote Bulkzakken 500KG
| Grootte: | 6oz |
|---|---|
| UVbescherming: | Ja |
| Materiaal: | Pp |
PP Flat Bottom VN Chemical Fibc Big Jumbo Bag £ 2750 6-1 veiligheid verhouding
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
|---|---|
| Naam van het product: | grote zak met de V.N.-certificatie |
| Veiligheidsverhouding: | 6:1 |
4400lbs Blue Fibc Anti Static Bulk Bags Duurzame oplossing voor verpakkingen
| UVbescherming: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Naam van het product: | Onvergrendelbare anti-zeef-anti-statische bulkzakken |
| Grootte: | 35 x 35 x 50 inch |
PE/PP de Bulkzak Aangepaste Grootte van voeringsfibc
| Etiket: | - Jawel. |
|---|---|
| Voeringsmateriaal: | PE/PP |
| Grootte: | Aangepast |
PE/pp-Voerings de Materiële Bulkzak van Fibc met 4/2/1 Opheffende Lijnen en Certificaten
| Opheffende lijnen: | 4/2/1 |
|---|---|
| Grootte: | Aangepast |
| Bodem: | Vlakte/Lossing/Spuiten |
De Grote Bulkzakken van 500KG 6OZ pp voor Bulk Verpakkingsoplossingen
| Kleur: | wit |
|---|---|
| Gewicht: | 6oz |
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp, behandelde de V.N. |
UV Bestand de Zakken 500-2500kg van Fibc Bulk het Opheffen Capaciteit MOQ 500pcs
| Materiaal: | Polypropyleen |
|---|---|
| Kleur: | Wit, blauw, groen, enz. |
| Bodem: | Vlakte/Lossing/Spuiten |
6OZ geventileerde Bulkzakken Rekupereerbaar voor Vervoer
| Type: | grote zak |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs aan 3000lbs |
| Materiaal: | Pp |
Van de Zak Gevaarlijke Goederen van de V.N. van FIBC de Bulk Grote Jumbozak 1000kg ASTM G 154-00
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
1000kg antistatische Leegmakende de V.N. Geschatte Bulkzakken Aangepaste Bodem
| Bodem Optie (Ontlading): | Aangepast |
|---|---|
| ladingsgewicht: | 500-3000kg |
| Productnaam: | 100% maagdelijke pp |

