Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ fibc pp bulk bags ] bij elkaar passen 312 producten.
2205 pond van de de Zak Flexibele Container van FIBC het Bulk van het de Zak Innovatieve Tubulaire Lichaam Ontwerp
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Witte Zwarte Bulk de Zak Grote Geventileerde Pp Geweven Zak van de Voedselrang FIBC
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Dwarshoek Cirkel Bulkzak FIBC met Rokbovenkant voor Ijzerpoeder
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2200lbs |
SGS/CPTC bulk Jumbo de Zak Grote Zak FIBC 2200LBS van pp voor Geactiveerde Koolstof
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Veiligheids Blauwe/Witte/Zwarte Grote Zak FIBC, de UV Behandelde Bulkzakken van 2200 pond Fibc
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2200lbs |
100% Pure PP Jumbo Bags Bag Fibcs for Industrial Transport Using
| Materiaal: | PP |
|---|---|
| Naam van het product: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Van de de Hoek Geleidende Zak van FIBC Dwars het Cementzak 3000 pond Douane Ontworpen
| Materiaal: | PP |
|---|---|
| Naam van het product: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
100% Pure PP Big Bag/ Baffle Bag/ Q Bag/ FIBC/ Jumbo bag for shipment
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
1000kg de V.N. Verklaarde Bulkzakken Geweven pp Gelamineerde Stof
| Materiaal: | Geweven PP |
|---|---|
| Productnaam: | grote zak met de V.N.-certificatie |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |

