Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ fibc pp bulk bags ] bij elkaar passen 312 producten.
Witte Geleidende Grote Zakken, de Grote Zakken die van Fibc Verbranding en Explosie verhinderen
| Capaciteit: | 800kg |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| certificaat: | NEL/SGS |
De brandbare Capaciteit van de Goederen Geleidende Grote Zak 4400lbs
| Productnaam: | aan de grond gezete geleidende grote zak |
|---|---|
| Vermogen: | Antistatisch |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
Cement/mineralen/chemische productenvervoer het u-Paneel van 1 Tonzakken FIBC
| productnaam: | U-paneel 1 tonzak |
|---|---|
| capaciteit: | 2200lbs |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
De Zakkenpp Pe van Fibc van de cement Kringloopverpakking Bulk het Vervoerverpakking van de Containervoering
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Jumbo Flexibele Midden de Bulkcontainerzakken van 2205lbs pp
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
4 Comité FIBC Type C Dwarshoek Grote Bulk Grote Jumbozakken pp 2205 Pond
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Open Lossingsspuiten 4 Dwars Grote de Zak Jumbozak FIBC van Hoeklijnen
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
De Koolteerhoogte voegt Grote Zak FIBC 2200LBS met Dwarshoek of Hoeklijnen samen
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2200lbs |
De Stukken2200lbs Jumbozakken van de Koolteerhoogte met Dwarshoek of Hoeklijnen
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2200lbs |
Open Witte Jumbozakken met Hoogste Perimeter voor de Verpakking van Landbouwproducten
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |

