Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ fibc pp bulk bags ] bij elkaar passen 312 producten.
500-2500kg Lifting Capacity Bulk Bag with Liner High Capacity and Durability
| Liner Material: | PE/PP |
|---|---|
| Coating: | UV Resistant |
| Color: | White, Blue, Green, Etc. |
1000KGS 2205 Lbs Baffle Bag - Heavy Duty Durable and Reliable
| Material: | PP Fabric |
|---|---|
| Panel: | 4 Panel |
| Logo: | Customized |
Flexibele Midden Bulkcontainerspp Geweven Jumbozakken FIBC met 1000kg-capaciteit
| AFDRUKKEN: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
De Zakvlakte van de polypropyleen Grote Zak/Lossing/Spuiten Groene Kleur
| Voeringsmateriaal: | PE/PP |
|---|---|
| Grootte: | Aangepast |
| Opheffende lijnen: | 4/2/1 |
Plastic Polypropyleen 1,2 van FIBC Jumbo de Zakchemisch product van Ton Pp Woven Big Bags 1000KG
| Kleur: | wit |
|---|---|
| Druk: | met of nr |
| Capaciteit: | 3000lbs |
De cirkelgroundable-Zakken van de Containervoering voor Bulkgoederenopslag en Vervoer
| Voor het drukken geschikt: | Ja |
|---|---|
| Behandeling: | Behandeld UV |
| Broek maat: | 35*35“, 39*39“, 41*41“ |
1 ton anti-Zift de Zakken 6mil van de Containervoering maken Ladingszakken voor Industrieel waterdicht
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| UVbescherming: | Ja |
| Eigenschap: | Het waterdichte, Rekupereerbare, Anti Ziften |
Grote Zak van de V.N. van ADR de Maagdelijke pp Geweven, u-Comité de Grote Zak van Fibc
| druk: | met of nr |
|---|---|
| capaciteit: | 1000kg |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
PP Fabric Baffle Bag - 2205 Lbs Capacity for Industrial
| Printing: | Customized |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Name: | PP Fabric 4 Panel Baffle Bag |
4 Panel Baffle Jumbo Bag for Seeds Durable Reliable
| Naaiwerk: | Versterkt |
|---|---|
| Oppervlakte: | Glanz |
| Drukwerk: | aangepast |

