Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ fibc pp bulk bags ] bij elkaar passen 312 producten.
Zakken FIBC van de kubus de jumboopslag voor het chemische poeder van de bloemkoolstof
| Naam van het product: | schotzak |
|---|---|
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
| UVnorm: | ASTM G 154-00 |
Grijze pp-Stof 1000KGS 4 Comité Grote Jumbozakken voor de Zaden van de Vervoersopslag
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
1 Ton Super Sack Conductive Big-Zak met HDPE Voering
| Certificaat: | NEL/SGS |
|---|---|
| Eigenschap: | In te ademen |
| Materiaal: | 100% polypropyleen |
Landbouw van Verpakkingskorrels/korrels grote zak FIBC met stuwadoorriem
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Milieu Gerecycleerde volledig Omgorde Grote Zak FIBC Twee Ton Four Loop
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Opheffende lijnen: | volledig omgord |
Polypropyleen Cirkel/Tubulaire Grote Zak FIBC voor de Verpakking van de HUISDIERENhars
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
De opslag Flexibele Midden Bulkcontainers Fibc van het Tansportationpoeder
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | tot 3300lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
500KG TYPE C aardbare geleidende big baffle zakken voor droge brandbare goederen
| Capaciteit: | 500 KG |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| certificaat: | NEL/SGS |
Virgin PP 4-panel baffle tas voor het transport / opslag van bulkgoederen
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2860lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Poeder verpakking 4-panel baffle tas 1000kgs VAN 100% zuivere groene PP stof
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |

