Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ fibc pp bulk bags ] bij elkaar passen 312 producten.
1000KGS lange 4-paneel schotzak 100% maagdelijke pp voor korrels verpakking
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
PP polypropyleen 1250KGS 4-panel baffle tas voor transport / opslag zaden
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2750lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Polypropyleen 4-panel baffle tas
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 1870lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Transparante PE de Vorm Geschikte Voering van Verschepende Containervoeringen, 1000kgs-Lading
| Materiaal: | LLDPE+LDPE |
|---|---|
| Bouw: | geschikte vorm, buisvoering |
| naam: | Vorm geschikte PE grote zakvoering |
Voermateriaal/de Minerale van de het Schotzak van het Poeder Vouwbare Zetmeel Jumbo Plastic Zak ISO 9001 2008
| Capaciteit: | 1000kg |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| kleur: | Beige wit, |
Flexibele midden bulkcontainer zak van het 1,5 ton de grote schot voor sojabonen/zaden
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 3300lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Bloem/koolstof zak van het 1 ton de grote schot, 2200lbs-capaciteit 1 ton Jumbozakken
| kleur: | Geel |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Baffle vierkante kubus tas voorraad voor meel koolstoffen chemische poeders verzendkosten
| Capaciteit: | tot 3300lbs |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |

