Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ fibc pp bulk bags ] bij elkaar passen 312 producten.
Standaard U-panel 1.5 ton Big Bag FIBC met open top voor de bouw
| Productnaam: | U paneelzak |
|---|---|
| Behandeling: | uv behandeld |
| Kleur: | wit |
2860lbs 4 Comité Jumbo de Zakken6oz Niet bekleed Polypropyleen van Fibc van de Voedselrang
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2860lbs |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
2205 Lbs 4 Panel Cross Corner Baffle Bag for Heavy Duty
| Stitching: | Reinforced |
|---|---|
| Zipper: | Customized |
| Usage: | Packaging |
Zakken 1 Ton 1,5 Ton 2 van container de Grote Bulk Jumbofibc Ton With Nylon Webbing Lifting
| contruction: | Circulaire |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs aan 3000lbs |
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
Industriële Plastic Jumbozakdouane die Grote Zak 2000KG inpakken
| Lus: | 4 lijnen Sterke Duurzaam |
|---|---|
| Materiaal: | Pp |
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
Zakken van container de Grote Bulk Jumbofibc 1 Ton 1,5 Ton 2 Ton voor het vervoeren van 38*38*50“
| Contruction: | Cirkel |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs aan 3000lbs |
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
De chemische poeder in de war gebrachte flexibele midden bulkcontainer van FIBC VAN geweven pp
| Naam van het product: | schotzak |
|---|---|
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
| UVnorm: | ASTM G 154-00 |
Zwarte PP geweven baffle tas / Q tas FIBC voor poeder meel koolstoffen chemische poeders
| Naam van het product: | een bufferzak |
|---|---|
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
| UV-norm: | ASTM G 154-00 |
De geleidende Bulk Grote Jumbo Antistatische Zakken 1000kg 1200kg van Fibc voor Chemisch Pakket
| Ladingsgewicht: | 2TON |
|---|---|
| Bodemoptie (lossing): | Vlakke Bodem |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
Intermediate bulkcontainers
| UV -behandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | tot 3300lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |

