Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ four panel un fibc bags ] bij elkaar passen 249 producten.
De aan de grond gezete Geleidende Grote Zakken Witte 2205lbs van de de Zak Bulkopslag van pp FIBC
| certificaat: | NEL/SGS |
|---|---|
| Capaciteit: | antistatische anti-zift |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
Meststof Fibc Carry Bag 1000kg voor ZandBouwmateriaal
| Toepassing: | Carry Bag |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
35x35 de“ Chemische Grote Zak van de V.N./de Bulkzak van pp/FIBC voor Gevaarlijke Goederen
| Naam van het product: | de zak van het één tongrint |
|---|---|
| Capaciteit: | tot 2200lbs |
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
Geleidende Grote Zak 1 van pp de Jumbo Grote Zak van Ton Super Sack Bulk Bag
| Capaciteit: | 1320lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
1000KGS lange 4-paneel schotzak 100% maagdelijke pp voor korrels verpakking
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Schot Geleidende Industriële Bulkzakken Anti - Ziftend voor Brandbare Goederen
| certificaat: | NEL/SGS |
|---|---|
| capaciteit: | antistatische anti-zift |
| materiaal: | antistatische pp-stof |
Schot Geleidende Grote Zak, Grote Antistatische Zakken met Pp-Stoffenmateriaal
| certificaat: | NEL/SGS |
|---|---|
| Capaciteit: | antistatische anti-zift |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
Douane Geventileerde Bulkzakken, pp Geweven Zak voor Verpakkingsbrandhout
| Naam van het product: | Upanelzak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 35*35 ' ‚, 36*36‘ ‚, 39*39“, |
| kleur: | wit, blauw, |
4 Panel Fibc Baffle Bag for Seeds Heavy-Duty and Flexible Storage Solution
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Dustproof: | Yes |
| Printing: | Customized |
Dissipatieve FIBC anti statische bulkzakken CROHMIQ blauw / wit voor gevaarlijk chemisch poeder
| Materiaal: | CROHMIQ wit of blauw |
|---|---|
| kleur: | CROHMIQ wit of blauw |
| Naam van het product: | CROHMIQ zak |

