Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ four panel un fibc bags ] bij elkaar passen 249 producten.
£ 2.200 opslag gevaarlijke goederen UN Bulk Tassen Flexible Intermediate Bulk Containers
| uvbehandeling: | standaardastm G 154-00 |
|---|---|
| kleur: | Wit |
| Print: | met of nr |
PP Flat Bottom VN Chemical Fibc Big Jumbo Bag £ 2750 6-1 veiligheid verhouding
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
|---|---|
| Naam van het product: | grote zak met de V.N.-certificatie |
| Veiligheidsverhouding: | 6:1 |
De bulk Verpakkende Plastic Containers van pp Ibc, Zak van de Één Ton de Flexibele Container
| AFDRUKKEN: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
PP FIBC-beklede en niet-beklede 1 ton zakken voor ADR RID en IMDG-vervoer
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Schottype ziften de Antistatische pp Jumbozakken van D Ondoordringbaar maken voor Chemisch Poeder
| kleur: | blauwe |
|---|---|
| Materiaal: | anti-statische structuur |
| Naam van het product: | Getypte schotzak |
De Geleidende Blauwe pp Jumbozakken van TYPEd Anti - zift Antistatische Bulkzakken voor Chemisch Poeder
| kleur: | blauwe |
|---|---|
| Materiaal: | anti-statische structuur |
| Naam van het product: | Getypte jumbozak |
1000kg antistatische Leegmakende de V.N. Geschatte Bulkzakken Aangepaste Bodem
| Bodem Optie (Ontlading): | Aangepast |
|---|---|
| ladingsgewicht: | 500-3000kg |
| Productnaam: | 100% maagdelijke pp |
Aangepast Vier Loops VN-stijl grote jumbo zak 600kg maagdelijke PP
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 600kg |
| Veiligheidsverhouding: | 6:1 |

