Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ four panel un fibc bags ] bij elkaar passen 249 producten.
£ 2200 VN-big bag voor de opslag van gevaarlijke goederen
| uvbehandeling: | standaardastm G 154-00 |
|---|---|
| kleur: | Wit |
| Print: | met of nr |
VN-big bag voor gevaarlijke goederen
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
|---|---|
| Naam van het product: | grote zak met de V.N.-certificatie |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Antistatische Bulkpp Geweven Grote Zak 4 van het Zandcement Dwarshoeklijn
| Druk: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Dwarshoek Grote Zak FIBC met Schot en anti-Zift voor Zwarte Koolstof
| Productnaam: | paneelzak |
|---|---|
| Broek maat: | 35*35 ' ‚, 39*39‘ ‚, 41*41‘ ‚ |
| Kleur: | SGS/CPTC |
Grote 4-panelen £ 3000 ronde PP VN big bag FIBC 1 Ton sling ontwerp
| kleur: | Wit |
|---|---|
| Print: | met of nr |
| Veiligheidsverhouding: | 6:1 |
2205 pond van de de Zak Flexibele Container van FIBC het Bulk van het de Zak Innovatieve Tubulaire Lichaam Ontwerp
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
4 Comité pp de Zak Fibc van het Stoffen1000kgs Schot voor Zadenpakket
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Van de schot Groot Ruimtespaarder Bulkzak Gebruikt FIBC Jumbo de Zakpolypropyleen van de de Zak Bulkvoering
| Gebruik: | De Tarwerijst van de korrellandbouw |
|---|---|
| Kleur: | SGS/CPTC |
| Materiaal: | Polypropyleen |
De vlakke Rang van het Bodemvoedsel FIBC, de Grote Zakken van Fibc met het Vullen van Spuiten
| Naam van het product: | De grote zak van de voedselrang |
|---|---|
| UVnorm: | ASTM G 154-00 |
| kleur: | Wit |
Grote Geweven Jumbo Bulk de Zak Super Zak FIBC van de douanegrootte voor de Bulkproducten van 1000Kg
| Productnaam: | 1 ton u-Paneel zak |
|---|---|
| Lussen: | hoeklijnen |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |

