Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ four panel un fibc bags ] bij elkaar passen 249 producten.
Jumbo Tassen 1000kg Food Grade FIBC met anti-statische liner UV behandeld
| kleur: | wit |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
Grote PP polypropyleen £ 3000 wit Food Grade FIBC / 1 ton zak
| capaciteit: | tot 4400lbs |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
Polypropyleen Big Bag Food Grade FIBC UV behandeld voor de voedingsindustrie
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| materiaal: | 100% maagdelijke pp |
U van de het Voedselrang FIBC van de douanebloem - Comité met het Maagdelijke pp Materiaal van 100%
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
|---|---|
| Capaciteit: | 750kg |
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
2200 van de Witte Voedselpond Rang FIBC, Één Tonzak Niet bekleed met PE Voering
| kleur: | Wit |
|---|---|
| Naam van het product: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
4 Comité FIBC Type C Dwarshoek Grote Bulk Grote Jumbozakken pp 2205 Pond
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Dwarshoek Cirkel Bulkzak FIBC met Rokbovenkant voor Ijzerpoeder
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2200lbs |
1 Zak van de ton de Cirkelfibc Grote Zak met het Maagdelijke Polypropyleen van Stuwadoorriemen 100%
| Productnaam: | De cirkel Grote Zak van FIBC |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
1,5 Ton 4 Comité Blauwe/Oranje Kleur van de Schot de Grote FIBC Bulkzak voor Lading
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Opheffende lijnen: | volledig omgord |
Geleidende aardbare grote zakken FIBC voor kleurstoffen chemische poeders brandbare goederen
| productnaam: | aan de grond gezete geleidende grote zak |
|---|---|
| capaciteit: | antistatisch |
| materiaal: | antistatische pp-stof |

