Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ four panel un fibc bags ] bij elkaar passen 249 producten.
De Ton Bulkzak 2205lbs van de chemische producten Nieuwe pp Materiële Grote Zak FIBC
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Grote de Zakfibc Rode Oranjegele Blauwgroen van de cementpp Geweven Zak
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
De Oranje Grote Zak FIBC van de twee Tonlading met Vier Hoog/volledig Omgorde Lijnen 10“
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Opheffende lijnen: | volledig omgord |
Open Lossingsspuiten 4 Dwars Grote de Zak Jumbozak FIBC van Hoeklijnen
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
SGS Bulkzak van de Goedkeurings de Dwarshoek FIBC 2500 pond van de Capaciteits de Cirkel Grote Zak Zak
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Opheffende lijnen: | volledig omgord |
Cirkel Bulkzak van de vochtigheids de Bestand Vouwbare Grote Zak FIBC pp voor Mineraal
| AFDRUKKEN: | drie kleuren hoogstens op één paneel |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg-2000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
120CFT 3“ Grote de Zakfibc Jumbozakken van Hoeklijnen Niet bekleed met PE Voering
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2200lbs |
1320LBS de bodem verzegelde Geleidende FIBC, de V.N. Verklaarde Bulkzakken
| Capaciteit: | 1320lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |

