Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ four panel un fibc bags ] bij elkaar passen 249 producten.
2000kgs de geventileerde Multifunctionele Grote Zak van de V.N. met Druk
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
|---|---|
| Productnaam: | grote zak met de V.N.-certificatie |
| veiligheidsverhouding: | 6:1 |
Milieu Gerecycleerde volledig Omgorde Grote Zak FIBC Twee Ton Four Loop
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Opheffende lijnen: | volledig omgord |
Brandbaar U van Fibc van de Goederen Bulkverpakking Geleidend - Comité TYPE C
| capaciteit: | 3300lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| certificaat: | NEL/SGS |
Landbouw van Verpakkingskorrels/korrels grote zak FIBC met stuwadoorriem
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
1000KGS dwarshoekrondschrijven/Buis Grote Zak FIBC voor Korrels Verpakking
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Vier Lijnen1000kgs Grote Zak FIBC, Grond Minerale Bouw Één Ton Bulk Bags
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
Polypropyleen Cirkel/Tubulaire Grote Zak FIBC voor de Verpakking van de HUISDIERENhars
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
1 kubieke Meter UV Behandelde Cirkelfibc Grote Zak met Vlakke Bodem, SGS CPTC
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| Grootte Optie: | 35*35“, 37*37“, 39*39“ |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
Cirkel/Tubulaire Halve Dwarshoekpp Geweven Grote Zak FIBC met Stevodore Strape
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| Certificaat: | SGS/CPTC |
| Capaciteit: | 2200lbs |
Industriële Verpakkende 1 Ton Bulkzakken, UVbehandelings Flexibele Midden Bulkcontainers Fibc
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |

