Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ four panel un fibc bags ] bij elkaar passen 249 producten.
De Koolteerhoogte voegt Grote Zak FIBC 2200LBS met Dwarshoek of Hoeklijnen samen
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2200lbs |
Pp Geweven Cirkel 2205 pond Grote Zakfibc voor de Verpakking van PTA Korrel/van EVA Korrels
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Flexibel Midden het Comité van Bulkcontainersu Lichaam voor 1000kg-Hoeklijnen
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Geventileerde ademende Flexible Intermediate Bulk Containers FIBC voor aardappelen pecannoten bossen
| Naam van het product: | geventileerde in te ademen grote zak |
|---|---|
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
| uvbehandeling: | norm van ASTM G 154-00 |
1 Tonne Landbouw zaden FIBC big bags BOPP film buitenzijde gecoat
| productnaam: | BOPP gelamineerde zak |
|---|---|
| materiaal: | BOPP gedrukte film plus pp |
| kleur: | 6 kleuren voor de BOPP-film |
Brandbare Chemische Geleidende de Productenfibc Jumbozak van opslagkleurstoffen
| capaciteit: | 500kgs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| productnaam: | aan de grond gezete grote zak |
Witte Zwarte Grijze Grote Zak 4 van de V.N. Kleuren hoogstens bij de Één Zijdruk
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Één Met een laag bedekte FIBC Grote Zakken van Ton de BOPP Gelamineerde Zakken Film voor Landbouwgebruik
| Naam van het product: | BOPP Gelamineerde Zak |
|---|---|
| Materiaal: | BOPP gedrukte film plus pp |
| kleur: | 6 kleuren voor de BOPP-film |
Het blauw zift - Geweven Cirkel Jumbozakken van de Ondoordringbaar maken de Grote Zak FIBC pp met Vierkante Bodem
| AFDRUKKEN: | drie kleuren hoogstens op één paneel |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
500KG TYPE C aardbare geleidende big baffle zakken voor droge brandbare goederen
| Capaciteit: | 500 KG |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| certificaat: | NEL/SGS |

