Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ four panel un fibc bags ] bij elkaar passen 249 producten.
Van het de Bouwzand van Trasportation van poedergoederen de Cirkel/Tubulaire Bulkzak
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
FIBC BOPP gelamineerde zakken
| Productnaam: | Bopp Gelamineerde Zak |
|---|---|
| Materiaal: | Bopp geprint film plus pp |
| kleur: | 6 kleuren voor de BOPP -film |
Jumbo Geleidende 36“ 2200 pond van Cementzak 35 X 35 X met Stat Bloemblaadje
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Geleidende het TYPE C van Fibc NEL/SGS Zak, de Antistatische Bulkverpakking van Zakken Brandbare Goederen
| Capaciteit: | 3300lbs |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| certificaat: | NEL/SGS |
100% Pure PP Big Bag/ Baffle Bag/ Q Bag/ FIBC/ Jumbo bag for shipment
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
100% Pure PP Open Top and Flat Bottom Big Bag/Jumbo Bag / FIBC
| Materiaal: | PP |
|---|---|
| Naam van het product: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
500KG pp Geweven Industriële Bulkcontainer, Super Zakzak voor Cement/Bouwmateriaalverpakking
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| Grootte Optie: | 35*35“, 37*37“, 39*39“ |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
Leidende FIBC De praktische en duurzame oplossing voor het hanteren van geleidende materialen
| Het opheffen stijl: | Vorkheftruck |
|---|---|
| Materiaal: | Polypropyleen |
| Type: | U paneel |
PP polypropyleen 1250KGS 4-panel baffle tas voor transport / opslag zaden
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2750lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Virgin PP 4-panel baffle tas voor het transport / opslag van bulkgoederen
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2860lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |

