Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ four panel un fibc bags ] bij elkaar passen 249 producten.
Jumbo Geventileerde Bulk de Zakken Open Antistatisch van 500KG Groundable
| Capaciteit: | 500kg |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
Geleidende Grote de Zakken Flexibele Midden Bulkcontainers van polypropyleengroundable
| capaciteit: | 800KG |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| certificaat: | NEL/SGS |
Cirkel/Tubulair 1 Ton Big Bag
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
De Stukken2200lbs Jumbozakken van de Koolteerhoogte met Dwarshoek of Hoeklijnen
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2200lbs |
Open Witte Jumbozakken met Hoogste Perimeter voor de Verpakking van Landbouwproducten
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
PE Film 4 Comité Bulk het Verschepen behandeld UV van Containervoeringen
| Productnaam: | 4panel zak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 35*35 ' ‚, 36*36‘ ‚, 39*39“, |
| Kleur: | wit, blauw, |
De Geleidende Grote Antistatische Zakken van polypropyleengroundable
| Capaciteit: | 800kg |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
De flexibele Midden van het het Zandgrint van de Bulkcontainers Cirkel/Tubulaire Grote Zak Grond Trasportation
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
De industrie Waterdichte Pp Plastiek Geweven Jumbozak 500kg die 1000kg FIBC Grote Zak vullen
| Lijn: | 4 lijnen Sterke Duurzaam |
|---|---|
| Materiaal: | Pp |
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
Half Dwarshoek1t Open de V.N. Verklaarde Fibc Bulkzakken
| Materiaal: | Polypropyleen |
|---|---|
| Ontwerp: | Open |
| Capaciteit: | 1000KG (1 ton) |

