Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ four panel un fibc bags ] bij elkaar passen 249 producten.
Chemische / cement / landbouwproducten grote bag Baffle liners met virgin PE
| productnaam: | PE de voering van de schotbouw |
|---|---|
| dikte: | 4mil, 6mil |
| bouw: | schot, kubus |
Chemisch product/Koolstof/PE van het Bloempoeder Schotvoering in de Containers van de Tonzak
| Productnaam: | PE schotvoering |
|---|---|
| Dikte: | 4mil, 6mil |
| Bouw: | schot, kubus |
Transparante PE-inlegzak
| Productnaam: | Baffle bouwvoering |
|---|---|
| Dikte: | 4 miljoen, 6 miljoen |
| Bouw: | schot, kubus |
De open Vlakke Geweven Bulkzak van de Bodemton pp voor Bouwersbouw
| Grootte: | 35x35x35“ |
|---|---|
| Materiaal: | geweven pp |
| Capaciteit: | tot 2200lbs |
In de war gebrachte LDPE Voering met Maagdelijke PE Tabed op de Buiten Grote Zak en Bulkzak
| Naam van het product: | PE q-Voering |
|---|---|
| Dikte: | 3mil |
| Bouw: | schot, kubus |
2205 de Flexibele Midden Bulkcontainers van pond voor de Verpakking van Landbouwproducten
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Chemische productenpp Materiële Grote Flexibele Midden Bulkcontainers
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Natuurlijke Kleuren Flexibele Midden Bulkcontainers met LDPE, HDPE Materiaal
| Naam van het product: | Baffle Liner |
|---|---|
| Materiaal: | LDPE, HDPE |
| kleur: | natuurlijke |
Witte chemische ketenlus 12' lang essentieel voor industriële toepassingen
| Zipper: | Customized |
|---|---|
| Internal Partitiion: | Yes, 4pcs At Corners |
| Material: | Polypropylene |

