Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ four panel un fibc bags ] bij elkaar passen 249 producten.
Ziften-ondoordringbaar maakt 4-paneel schotzak, Industriële 1 Ton Bulkzakken met vullerkoorden
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
4-Panel 850KGS ziften-proofing baffle Polypropyleen Bulk Zakken voor zetmeel
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 1870lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Poeder verpakking 4-panel baffle tas 1000kgs VAN 100% zuivere groene PP stof
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Big 4-Panel Bulk tas met stuwadoor riem voor sojabonen / zaden Verpakking
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Polypropyleen 4-panel baffle tas
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 1870lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
1250KGS 4 de zak van het paneelschot
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2750lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
De Bulkzakken 2200lbs ASTM G 154-00 van de V.N. van hoeklijnen Witte 1000kgs
| Naam van het product: | 1 ton U-panel zak |
|---|---|
| Lijnen: | hoeklijnen |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Vier - Comité 600KG Geleidende Grote Zak, Witte Polypropyleen Grote Bulkzak
| capaciteit: | 600KG |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| certificaat: | NEL/SGS |
U - Comité TYPE C Geleidende Grote de Bodemklep van de Zakkenvoering voor Pillen Verpakking
| Capaciteit: | 1320lbs |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| certificaat: | NEL/SGS |

