Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ four panel un fibc bags ] bij elkaar passen 249 producten.
Van de het Voedselrang FIBC van pp de Materiële Industriële Grote Zakken voor Rijst/Bloem/Voedsel
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | de grote zak van de voedselrang |
| Capaciteit: | 2200lbs |
Beige Circular 1 ton Food Grade FIBC met twee handelingen UV behandeld
| kleur: | wit |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
Aangepaste maïs meel / Rice U-panel Food Grade Bulk Tassen Super Sacks
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
|---|---|
| capaciteit: | 750kg |
| materiaal: | 100% maagdelijke pp |
Polypropyleen de Flexibele Midden Bulkcontainers van Één Tonzakken
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Zakhoogte: | 80“ hoog |
Voedingsindustrie Flexible Intermediate Bulk Containers Tonne zakken Polypropyleen
| Productnaam: | de grote zak van de voedselrang |
|---|---|
| kleur: | wit |
| materiaal: | 100% pp |
Van de de Hoek Geleidende Zak van FIBC Dwars het Cementzak 3000 pond Douane Ontworpen
| Materiaal: | PP |
|---|---|
| Naam van het product: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
De jumbozak van het de Hoek Grote Bulk Geleidende Cement van de Voedselrang FIBC Dwars
| materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| capaciteit: | 2205lbs |
SGS/CPTC bulk Jumbo de Zak Grote Zak FIBC 2200LBS van pp voor Geactiveerde Koolstof
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
100% Pure PP Jumbo Bags Bag Fibcs for Industrial Transport Using
| Materiaal: | PP |
|---|---|
| Naam van het product: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
38X38“ flexibele midden de bulkcontainerzakken van 800KG fibc
| Capaciteit: | 800KG |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |

