Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ four panel un fibc bags ] bij elkaar passen 249 producten.
Het geweven Polypropyleen doet Één Tonzakken 10“ Hoge 14 D X 18 '' H in zakken
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
1000KGS 1 Ton doet het Grote Rode Oranjegele Groene in zakken Onduidelijke beeld van de Zakcontainer
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Open Gele Grote Zakfibc UV Behandeld 2200 pond voor Korrelige Verpakking
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | Gele grote zak |
| Capaciteit: | 2200lbs |
SGS Iris Discharge Spout 5.5OZ Met een laag bedekte pp Jumbofibc Bulkzakken
| Capaciteit: | 3300lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| CERTIFICAAT: | NEL/SGS |
De antistatische van de de Containeraarde van NEL Fibc Preventie van de de Weerstandsexplosie
| Productnaam: | aan de grond gezete geleidende grote zak |
|---|---|
| Capaciteit: | antistatisch |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
ASTM G 154-00 Standaardfibc Gelamineerde Polybopp-Cementzakken
| productnaam: | BOPP gelamineerde zak |
|---|---|
| materiaal: | BOPP gedrukte film plus pp |
| kleur: | 6 kleuren voor de BOPP-film |
1000kg Grote Zak FIBC van de capaciteits de Jumbo Vierkante Bodem met half dwarshoek
| druk: | drie kleuren hoogstens op één paneel |
|---|---|
| capaciteit: | 1000kg |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
UV Behandeld Type C de Bulkzak van Fibc van het Één Tonpolypropyleen
| Productnaam: | HUISDIEREN grote zak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 37*37 ' |
| Kleur: | Zoals boven beeld |
De geleidende Bulk Grote Jumbo Antistatische Zakken 1000kg 1200kg van Fibc voor Chemisch Pakket
| Ladingsgewicht: | 2TON |
|---|---|
| Bodemoptie (lossing): | Vlakke Bodem |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
Grote het polypropyleen Flexibele Midden Bulkcontainers FIBC van de voedselrang
| Certificaat: | SGS/CPTC |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| Kleur: | Wit |

