Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ four panel un fibc bags ] bij elkaar passen 249 producten.
Anti Static Baffle Bag for Safe and Secure Seed Storage
| Liftvermogen: | 1000 kg |
|---|---|
| UV-weerstand: | - Ja, dat klopt. |
| schot: | - Ja, dat klopt. |
2205 Lbs Capacity Anti Static Baffle Jumbo Bag for Heavy Duty Storage
| Lifting Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Moistureproof: | Yes |
| Color: | White |
1.5 het Polypropyleen van Ton Side Seam Big Bag FIBC UV Behandeld voor Industrie
| Productnaam: | grote zak |
|---|---|
| Kleur: | wit |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
Witte pp Geweven Bulkzak 35“ X 35“ X 47“ Grote van de Zakfibc Super Zak
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Het witte Zwarte Grijze Geweven Grote Ontwerp van het Zakfibc Innovatieve Tubulaire Lichaam
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Flexibele Midden de Bulkcontainerspp Geweven Jumbozakken FIBC van de voedselrang
| Naam van het product: | cirkelzak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 35*35 ' ‚, 36*36‘ ‚, |
| kleur: | zwart, wit, blauw, |
Wit Food Grade industriële Big Bags FIBC Vier-panel voor rijst / meel
| Productnaam: | de grote zak van de voedselrang |
|---|---|
| UVnorm: | ASTM G 154-00 |
| Kleur: | Wit |
PTA die Grote Zak FIBC, van de vier-Paneel het Bulkrondschrijven Korrel Grote Zak inpakken
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
1 U van de tonv.n. FIBC - Comité de Hoogste Maagdelijke pp Geweven Grote Fibc Bulkzak van Duffle
| Naam van het product: | 1 ton U-panel zak |
|---|---|
| Lijnen: | hoeklijnen |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |

