Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ four panel un fibc bags ] bij elkaar passen 249 producten.
Flexible Intermediate Bulk Containers FIBC big bag van 1 ton met vier Floop
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
De cirkel/Tubulaire Halve Dwars Super Zak van de Hoekpp Geweven Grote Zak FIBC
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| Certificaat: | SGS/CPTC |
| Capaciteit: | 2200lbs |
Tubulaire Cirkel Grote Zak FIBC 500kg van de cement de Minerale Bouw aan 1,5 Ton
| Productnaam: | cirkelzak |
|---|---|
| Certificaat: | SGS/CPTC |
| Capaciteit: | tot 3300lbs |
Grote Cirkel/Tubulaire Witte het Grint Bulkzak van FIBC Polypropyleen
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
Op zwaar werk berekende Cirkel/Tubulaire Grote Zak FIBC Maagdelijke pp voor Opslag/Vervoer
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
Cirkel/Tubulaire pp Geweven Grote Zak FIBC met de Super Zak van de Ritssluitingssluiting
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| Certificaat: | SGS/CPTC |
| Capaciteit: | 2200lbs |
4 de Grote Zak FIBC voor het Zand van het Verpakkingskiezelzuur,“ Grootte 35 van het handvatpolypropyleen x 35 x 47
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Dwarshoek Geleidende Grote Zak FIBC voor de Maaltijd van de Verpakkingssojaboon, 3000 pond Capaciteits
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Polypropyleen Grote Zak FIBC, Flexibele Midden de Bulkcontainer Aangepaste Grootte van 3000lbs
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Veiligheids Blauwe/Witte/Zwarte Grote Zak FIBC, de UV Behandelde Bulkzakken van 2200 pond Fibc
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2200lbs |

