Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ label fibc bulk bag ] bij elkaar passen 322 producten.
U-paneel Grote Zak FIBC
| Productnaam: | paneelzak |
|---|---|
| Broek maat: | 35*35 ' ‚, 39*39‘ ‚, 41*41‘ ‚ |
| Kleur: | SGS/CPTC |
Lange u-Paneel Grote Zak FIBC, de UV Behandelde Jumbozakken van het Cementpolypropyleen
| Productnaam: | U paneelzak |
|---|---|
| Behandeling: | uv behandeld |
| Kleur: | wit |
Grote Geweven Jumbo Bulk de Zak Super Zak FIBC van de douanegrootte voor de Bulkproducten van 1000Kg
| Productnaam: | 1 ton u-Paneel zak |
|---|---|
| Lussen: | hoeklijnen |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
De cirkel/Tubulaire Halve Dwars Super Zak van de Hoekpp Geweven Grote Zak FIBC
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| Certificaat: | SGS/CPTC |
| Capaciteit: | 2200lbs |
2860lbs 4 Comité Jumbo de Zakken6oz Niet bekleed Polypropyleen van Fibc van de Voedselrang
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2860lbs |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Grote Zak van de V.N. van ADR de Maagdelijke pp Geweven, u-Comité de Grote Zak van Fibc
| druk: | met of nr |
|---|---|
| capaciteit: | 1000kg |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Industriële Bulkzakken van de schot de Geleidende Grote Zak Anti - Ziftend Goederen FIBC
| Certificaat: | NEL/SGS |
|---|---|
| Capaciteit: | antistatische anti-zift |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
Open Gele Grote Zakfibc UV Behandeld 2200 pond voor Korrelige Verpakking
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | Gele grote zak |
| Capaciteit: | 2200lbs |
Van de het Voedselrang FIBC van pp de Materiële Industriële Grote Zakken voor Rijst/Bloem/Voedsel
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | de grote zak van de voedselrang |
| Capaciteit: | 2200lbs |
PTA die Grote Zak FIBC, van de vier-Paneel het Bulkrondschrijven Korrel Grote Zak inpakken
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |

