Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ label fibc bulk bag ] bij elkaar passen 322 producten.
De Geleidende Blauwe pp Jumbozakken van TYPEd Anti - zift Antistatische Bulkzakken voor Chemisch Poeder
| kleur: | blauwe |
|---|---|
| Materiaal: | anti-statische structuur |
| Naam van het product: | Getypte jumbozak |
Open Grote Zak FIBC met PE/pp-Voeringsmateriaal en Druk
| Opheffende lijnen: | 4/2/1 |
|---|---|
| Grootte: | Aangepast |
| Materiaal: | Polypropyleen |
De Grote Bulkzakken van 500KG 6OZ pp voor Bulk Verpakkingsoplossingen
| Kleur: | wit |
|---|---|
| Gewicht: | 6oz |
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp, behandelde de V.N. |
500pcs grote Zak FIBC voor Industrieel Landbouwopslagvervoer
| Opheffende lijnen: | 4/2/1 |
|---|---|
| VOERING: | - Jawel. |
| Kleur: | Wit, blauw, groen, enz. |
1 Capaciteit van ton de Antistatische Grote Bulkzakken 500KG
| Grootte: | 6oz |
|---|---|
| UVbescherming: | Ja |
| Materiaal: | Pp |
Bulk Materiële Bulk Grote Zak FIBC die Verbrandingsexplosie verhinderen
| Productnaam: | HUISDIEREN grote zak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 37*37 ' |
| Kleur: | Zoals boven beeld |
Van de Zak Gevaarlijke Goederen van de V.N. van FIBC de Bulk Grote Jumbozak 1000kg ASTM G 154-00
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
CPTC-Jumbo Bulkzakken Vier van de V.N. Fibc Comité PE Ritssluiting
| Productnaam: | HUISDIEREN grote zak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 37*37 ' |
| Kleur: | Zoals boven beeld |
De Volledig open Hoogste 500KG Pp Bulkzakken van CPTC, de Jumbozakken van Fibc
| productnaam: | De grote zak van de V.N. |
|---|---|
| materiaal: | 100% maagdelijke pp |
| UVbehandeling: | standaardastm G 154-00 |
1 de Geventileerde Fibc Grote Bulkzakken van Ton Virgin pp
| Productnaam: | De grote zak van de V.N. |
|---|---|
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
| UVbehandeling: | standaardastm G 154-00 |

