Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ label fibc bulk bag ] bij elkaar passen 322 producten.
Het geweven Polypropyleen doet Één Tonzakken 10“ Hoge 14 D X 18 '' H in zakken
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
1000KGS 1 Ton doet het Grote Rode Oranjegele Groene in zakken Onduidelijke beeld van de Zakcontainer
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
4400lbs Blue Fibc Anti Static Bulk Bags Duurzame oplossing voor verpakkingen
| UVbescherming: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Naam van het product: | Onvergrendelbare anti-zeef-anti-statische bulkzakken |
| Grootte: | 35 x 35 x 50 inch |
Grote de Zakfibc Rode Oranjegele Blauwgroen van de cementpp Geweven Zak
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
4 de Grote Zak FIBC voor het Zand van het Verpakkingskiezelzuur,“ Grootte 35 van het handvatpolypropyleen x 35 x 47
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Polypropyleen Grote Zak FIBC, Flexibele Midden de Bulkcontainer Aangepaste Grootte van 3000lbs
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Dwarshoek Geleidende Grote Zak FIBC voor de Maaltijd van de Verpakkingssojaboon, 3000 pond Capaciteits
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
SGS/CPTC bulk Jumbo de Zak Grote Zak FIBC 2200LBS van pp voor Geactiveerde Koolstof
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Maagdelijke de Rang Jumbo Bulkzakken van het Polypropyleen35x35“ FIBC Voedsel
| productnaam: | de cirkel grote zak van FIBC |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Grootteoptie: | 35*35“ |

