Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ label fibc bulk bag ] bij elkaar passen 322 producten.
U Comité de Industriële pp Bulk Grote Zak van de Zakfibc Bulkzak met Dwarshoeklijnen
| Productnaam: | paneelzak |
|---|---|
| Broek maat: | 35*35 ' ‚, 39*39‘ ‚, 41*41‘ ‚ |
| Kleur: | SGS/CPTC |
U-paneel Kleurendruk Grote Zak, Super de Zakkenfibc Bulkzak 1500kg van Pp
| Productnaam: | U paneelzak |
|---|---|
| Behandeling: | uv behandeld |
| Kleur: | Wit, Zwart, Oranje, Blauw, |
UV Behandeld Type C de Bulkzak van Fibc van het Één Tonpolypropyleen
| Productnaam: | HUISDIEREN grote zak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 37*37 ' |
| Kleur: | Zoals boven beeld |
SGS Bulkzak van de Goedkeurings de Dwarshoek FIBC 2500 pond van de Capaciteits de Cirkel Grote Zak Zak
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Opheffende lijnen: | volledig omgord |
1,5 Ton 4 Comité Blauwe/Oranje Kleur van de Schot de Grote FIBC Bulkzak voor Lading
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Opheffende lijnen: | volledig omgord |
Voedingsmiddelen FIBC Bulk Bag 1000kg SWL 100x100x120cm
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
FIBC bulk bag 95x95x110cm met een verhouding van 5:1 SF
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
Food Grade FIBC Bulk Bag 1000kg Capacity 5:1 Safety Ratio
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 And 6:1 |
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
Voedingsmiddelen FIBC bulk bag met UV-behandeling ASTM G 154-00
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
Voedingsmiddelen FIBC Bulk Bag 1000kg Capaciteit 6:1 Veiligheidsverhouding
| Feature: | Food Grade |
|---|---|
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |

