Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ label fibc bulk bag ] bij elkaar passen 322 producten.
Half Dwarshoek1t Open de V.N. Verklaarde Fibc Bulkzakken
| Materiaal: | Polypropyleen |
|---|---|
| Ontwerp: | Open |
| Capaciteit: | 1000KG (1 ton) |
SGS Iris Discharge Spout 5.5OZ Met een laag bedekte pp Jumbofibc Bulkzakken
| Capaciteit: | 3300lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| CERTIFICAAT: | NEL/SGS |
Lange Rode Brandhout Geventileerde Netwerkfibc Bulkzak met Hoeklijnen 2202 Pond
| Productnaam: | lange rode geventileerde brandhoutfibc zakken |
|---|---|
| Opheffende lijnen: | zij-naadlijnen |
| UVbehandeling: | norm van ASTM G 154-00 |
UN Big Bag FIBC Bulk Bag met vulopening met duffeltop, dubbele kettingsteek en witte kleur voor veilig bulktransport
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Baffle: | Yes |
UN Grote Zak FIBC Bulk Zak met Blauwe Lus Kleur Vul Tuit en Dubbele Kettingsteek
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Top: | Filling Spout |
Witte pp Geweven Bulkzak 35“ X 35“ X 47“ Grote van de Zakfibc Super Zak
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
De Ton Bulkzak 2205lbs van de chemische producten Nieuwe pp Materiële Grote Zak FIBC
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
1 Zak van de ton de Cirkelfibc Grote Zak met het Maagdelijke Polypropyleen van Stuwadoorriemen 100%
| Productnaam: | De cirkel Grote Zak van FIBC |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
Cirkel Groot de Zak100% Maagdelijk Polypropyleen van FIBC 1 Ton Jumbozak
| Productnaam: | De cirkel Grote Zak van FIBC |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Grootte Optie: | 35*35“ |
Duidelijke Bodem & de Open Grote Zak van FIBC met Etiketten
| GROOTTE: | Aangepast |
|---|---|
| VOERING: | Ja |
| Opheffende lijnen: | 4/2/1 |

