Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ label fibc bulk bag ] bij elkaar passen 322 producten.
De oranje Grote Zak FIBC met Vullerkoorden, de Grote Jumbozak van 500kg van FIBC
| Productnaam: | oranje grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
1 U van de tonv.n. FIBC - Comité de Hoogste Maagdelijke pp Geweven Grote Fibc Bulkzak van Duffle
| Naam van het product: | 1 ton U-panel zak |
|---|---|
| Lijnen: | hoeklijnen |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
6OZ geventileerde Bulkzakken Rekupereerbaar voor Vervoer
| Type: | grote zak |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs aan 3000lbs |
| Materiaal: | Pp |
4 Antistatische Grote de Zakfibc Bulkzakken van Mil/6mil voor Industrieel Gebruik
| vochtigheidsbarrière: | Tot 3.000 pond |
|---|---|
| Stabilisatie: | UV |
| Kleur: | wit |
6mil Thickness Ventilated Bulk Bags with UV Stabilization
| Dust Proof: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Color: | White |
Zwarte/Grijze u-Comité Bulk Grote Zakfibc Dwarshoek voor 1000KGS
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Het witte Zwarte Grijze Geweven Grote Ontwerp van het Zakfibc Innovatieve Tubulaire Lichaam
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
De bulk Verpakkende Plastic Containers van pp Ibc, Zak van de Één Ton de Flexibele Container
| AFDRUKKEN: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Dwarshoek Cirkel Bulkzak FIBC met Rokbovenkant voor Ijzerpoeder
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2200lbs |
CPTC 2205lbs de Grote Zak FIBC van het Één Tonpolypropyleen
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |

