Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ label fibc bulk bag ] bij elkaar passen 322 producten.
120CFT 3“ Grote de Zakfibc Jumbozakken van Hoeklijnen Niet bekleed met PE Voering
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2200lbs |
Pp Geweven Cirkel 2205 pond Grote Zakfibc voor de Verpakking van PTA Korrel/van EVA Korrels
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
2205 de Flexibele Midden Bulkcontainers van pond voor de Verpakking van Landbouwproducten
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Chemische productenpp Materiële Grote Flexibele Midden Bulkcontainers
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Jumbo Geleidende 36“ 2200 pond van Cementzak 35 X 35 X met Stat Bloemblaadje
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Flexibel Midden het Comité van Bulkcontainersu Lichaam voor 1000kg-Hoeklijnen
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Aardappel geventileerde bulkzakken 1.5tonne, rode ademende stof PP FIBC Tassen
| Naam van het product: | geventileerde aardappel bulkzakken |
|---|---|
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
| uvbehandeling: | norm van ASTM G 154-00 |
De gedrukte Grote Zak van FIBC met Etiketten voor Bulk Verpakking
| Het opheffen Capaciteit: | 500-2500KG |
|---|---|
| Materiaal: | Polypropyleen |
| VOERING: | - Jawel. |
Grote de Zakfibc UV Bestand van het drukpolypropyleen met Voering
| Materiaal: | Polypropyleen |
|---|---|
| MOQ: | 500PCS |
| Kleur: | Wit, blauw, groen, enz. |
Food Grade IBC Bulk Bags with SGS Certification and 2500 LBS Capacity
| Veiligheidsfactor: | 5:1 |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5 kg |
| Bodemoptie: | Afvoertuit |

