Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ label fibc bulk bag ] bij elkaar passen 322 producten.
Cirkel/Tubulaire Halve Dwarshoekpp Geweven Grote Zak FIBC met Stevodore Strape
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| Certificaat: | SGS/CPTC |
| Capaciteit: | 2200lbs |
Op zwaar werk berekende Cirkel/Tubulaire Grote Zak FIBC Maagdelijke pp voor Opslag/Vervoer
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
Cirkel/Tubulaire pp Geweven Grote Zak FIBC met de Super Zak van de Ritssluitingssluiting
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| Certificaat: | SGS/CPTC |
| Capaciteit: | 2200lbs |
Dwarshoek Grote Zak FIBC met Schot en anti-Zift voor Zwarte Koolstof
| Productnaam: | paneelzak |
|---|---|
| Broek maat: | 35*35 ' ‚, 39*39‘ ‚, 41*41‘ ‚ |
| Kleur: | SGS/CPTC |
Tubulaire Cirkel Grote Zak FIBC 500kg van de cement de Minerale Bouw aan 1,5 Ton
| Productnaam: | cirkelzak |
|---|---|
| Certificaat: | SGS/CPTC |
| Capaciteit: | tot 3300lbs |
De vlakke Rang van het Bodemvoedsel FIBC, de Grote Zakken van Fibc met het Vullen van Spuiten
| Naam van het product: | De grote zak van de voedselrang |
|---|---|
| UVnorm: | ASTM G 154-00 |
| kleur: | Wit |
De Oranje Grote Zak FIBC van de twee Tonlading met Vier Hoog/volledig Omgorde Lijnen 10“
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Opheffende lijnen: | volledig omgord |
Polypropyleen de Flexibele Midden Bulkcontainers van Één Tonzakken
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Zakhoogte: | 80“ hoog |
UV behandeld anti-zeven Food Grade grote Bulk Zak FIBC een ton capaciteit
| kleur: | wit |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
500KG pp Geweven Industriële Bulkcontainer, Super Zakzak voor Cement/Bouwmateriaalverpakking
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| Grootte Optie: | 35*35“, 37*37“, 39*39“ |
| Certificaat: | SGS/CPTC |

