Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ label fibc bulk bag ] bij elkaar passen 322 producten.
1.5 het Polypropyleen van Ton Side Seam Big Bag FIBC UV Behandeld voor Industrie
| Productnaam: | grote zak |
|---|---|
| Kleur: | wit |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
1000KGS dwarshoekrondschrijven/Buis Grote Zak FIBC voor Korrels Verpakking
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Het blauw zift - Geweven Cirkel Jumbozakken van de Ondoordringbaar maken de Grote Zak FIBC pp met Vierkante Bodem
| AFDRUKKEN: | drie kleuren hoogstens op één paneel |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Aangepaste maïs meel / Rice U-panel Food Grade Bulk Tassen Super Sacks
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
|---|---|
| capaciteit: | 750kg |
| materiaal: | 100% maagdelijke pp |
Jumbo Geventileerde Bulk de Zakken Open Antistatisch van 500KG Groundable
| Capaciteit: | 500kg |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
1000kg Anti statische Industrial Bulk Tassen CROHMIQ blauw / wit voor opslag chemisch poeder
| Naam van het product: | De verdwijnende zak van typed |
|---|---|
| Materiaal: | CROHMIQ stof |
| kleur: | Blauw/Wit |
Anti statische bulkzakken CROHMIQ blauw
| Naam van het product: | De verdwijnende zak van typed |
|---|---|
| Materiaal: | CROHMIQ stof |
| kleur: | Blauw/Wit |
Douane Geventileerde Bulkzakken, pp Geweven Zak voor Verpakkingsbrandhout
| Naam van het product: | Upanelzak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 35*35 ' ‚, 36*36‘ ‚, 39*39“, |
| kleur: | wit, blauw, |
Water die de Geventileerde Bulkzakken van pp Stof voor Één Tonpakket doordringen
| Naam van het product: | water-doordringende stoffen grote zak |
|---|---|
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
| uvbehandeling: | norm van ASTM G 154-00 |
Anti Sifting Un Certified Bulk Bags for Heavy Duty Transport Solutions
| Vochtbestendig: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5 kg |
| Aanpasbaar: | - Ja, dat klopt. |

