Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ label fibc bulk bag ] bij elkaar passen 329 producten.
De Bulkzakken 2200lbs ASTM G 154-00 van de V.N. van hoeklijnen Witte 1000kgs
| Naam van het product: | 1 ton U-panel zak |
|---|---|
| Lijnen: | hoeklijnen |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
2 de Bulkzakken van Ton Polypropylene Ventilated Breathable Baffle
| Ladingsgewicht: | 2TON |
|---|---|
| Bodemoptie (Lossing): | Vlakke Bodem |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
UN Big Bag met vulopening met duffeltop, baffle voor stabiliteit van de lading en kruishoeklussen voor veilige hantering
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Filling Spout: | Duffle Top |
| Baffle: | Yes |
Type D Fibc CROHMIQ blauwe/wit voor chemisch poedervervoer
| Naam van het product: | verdwijnende bulkzak |
|---|---|
| Materiaal: | CROHMIQ stof |
| kleur: | CROHMIQ blauw of wit |
witte 2200LBS-Polypropyleen Jumbo Bulk Grote Zak FIBC
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2200lbs |
Witte Zwarte Bulk de Zak Grote Geventileerde Pp Geweven Zak van de Voedselrang FIBC
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Van de de Hoek Geleidende Zak van FIBC Dwars het Cementzak 3000 pond Douane Ontworpen
| Materiaal: | PP |
|---|---|
| Naam van het product: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
De jumbozak van het de Hoek Grote Bulk Geleidende Cement van de Voedselrang FIBC Dwars
| materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| capaciteit: | 2205lbs |
100% Pure PP Jumbo Bags Bag Fibcs for Industrial Transport Using
| Materiaal: | PP |
|---|---|
| Naam van het product: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |

