Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ label fibc bulk bag ] bij elkaar passen 329 producten.
Witte Zwarte Grijze Grote Zak 4 van de V.N. Kleuren hoogstens bij de Één Zijdruk
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
100% Pure PP Big Bag/ Baffle Bag/ Q Bag/ FIBC/ Jumbo bag for shipment
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Ademende polypropyleen geventileerde bulkzakken, ton plantaardige ui zak
| Naam van het product: | geventileerde bulkzakken |
|---|---|
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
| uvbehandeling: | norm van ASTM G 154-00 |
Afvoerbodem Big Bag FIBC met veiligheidsfactor 5:1 en UV-bestendige coating voor het hanteren van zware materialen
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
|---|---|
| Bottom: | Plain/Discharge/Spout |
| MOQ: | 500pcs |
Zift de gevaarlijke chemische het poederopslag Antistatische Fibc van het schotontwerp met ondoordringbaar maken
| kleur: | CROHMIQ wit of blauw |
|---|---|
| Materiaal: | CROHMIQ stof |
| Naam van het product: | Getypte schotzak |
UV Resistant Coating Fibc Bulk Bag for Polypropylene Material in Customized Sizes
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
|---|---|
| Liner Material: | PE/PP |
| Label: | Yes |
Schottype ziften de Antistatische pp Jumbozakken van D Ondoordringbaar maken voor Chemisch Poeder
| kleur: | blauwe |
|---|---|
| Materiaal: | anti-statische structuur |
| Naam van het product: | Getypte schotzak |
Open Top Big Bag FIBC met 1 Lifting Loop en UV-bestendige coating voor het hanteren van lichtgewicht bulkmateriaal
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Liner Material: | PE/PP |
| Lifting Loops: | 4/2/1 |
Big Bag FIBC met 2 heflussen en 500-2500 kg hefvermogen gemaakt van duurzaam polypropyleen
| MOQ: | 500pcs |
|---|---|
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |

