Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ label fibc bulk bag ] bij elkaar passen 329 producten.
Wit Food Grade industriële Big Bags FIBC Vier-panel voor rijst / meel
| Productnaam: | de grote zak van de voedselrang |
|---|---|
| UVnorm: | ASTM G 154-00 |
| Kleur: | Wit |
Jumbo Tassen 1000kg Food Grade FIBC met anti-statische liner UV behandeld
| kleur: | wit |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
Grote PP polypropyleen £ 3000 wit Food Grade FIBC / 1 ton zak
| capaciteit: | tot 4400lbs |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
Polypropyleen Big Bag Food Grade FIBC UV behandeld voor de voedingsindustrie
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| materiaal: | 100% maagdelijke pp |
2200 van de Witte Voedselpond Rang FIBC, Één Tonzak Niet bekleed met PE Voering
| kleur: | Wit |
|---|---|
| Naam van het product: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
U van de het Voedselrang FIBC van de douanebloem - Comité met het Maagdelijke pp Materiaal van 100%
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
|---|---|
| Capaciteit: | 750kg |
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
Beige Circular 1 ton Food Grade FIBC met twee handelingen UV behandeld
| kleur: | wit |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
Voedingsindustrie Flexible Intermediate Bulk Containers Tonne zakken Polypropyleen
| Productnaam: | de grote zak van de voedselrang |
|---|---|
| kleur: | wit |
| materiaal: | 100% pp |
Ziften-ondoordringbaar maakt 4-paneel schotzak, Industriële 1 Ton Bulkzakken met vullerkoorden
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Van het de Zadenpolypropyleen van pakhuis1.5t Sojabonen van de het Schotzak de Niet beklede Oppervlakte
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 3300lbs |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |

