Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ label fibc bulk bag ] bij elkaar passen 329 producten.
Chemische Weerstands Geleidende Grote Zak met Goede Weerstand tegen Koude
| Weerstand tegen corrosie: | UV |
|---|---|
| Weerstand tegen Koude: | Goed |
| Materiaal: | Geleidende Stof |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
600kg de witte grote zak FIBC, Industriële gevaarlijke goederen Jumbozakken van de V.N.
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
|---|---|
| Naam van het product: | De V.N. verklaarde zak |
| certificaat: | SGS/CPTC |
Antistatische Bulkpp Geweven Grote Zak 4 van het Zandcement Dwarshoeklijn
| Druk: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Aangepast Vier Loops VN-stijl grote jumbo zak 600kg maagdelijke PP
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 600kg |
| Veiligheidsverhouding: | 6:1 |
£ 2200 VN-big bag voor de opslag van gevaarlijke goederen
| uvbehandeling: | standaardastm G 154-00 |
|---|---|
| kleur: | Wit |
| Print: | met of nr |
VN-big bag voor gevaarlijke goederen
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
|---|---|
| Naam van het product: | grote zak met de V.N.-certificatie |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
PP FIBC-beklede en niet-beklede 1 ton zakken voor ADR RID en IMDG-vervoer
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
4 lijnen de V.N. Verklaarde 600kg Pp Fibc Zakken met Vlakke Bodems
| druk: | met of nr |
|---|---|
| capaciteit: | 600kg |
| veiligheidsverhouding: | 6:1 |
Vier-paneel Grote Zak FIBC met Zijnaadlijnen, de Industriële Bulkzak van pp
| Productnaam: | paneelzak |
|---|---|
| Broek maat: | 35*35 ' ‚, 39*39‘ ‚, 41*41‘ ‚ |
| Kleur: | SGS/CPTC |

