Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ label fibc bulk bag ] bij elkaar passen 329 producten.
Blue Fibc Bags Duurzame bulkverpakkingsoplossing voor uw bedrijfsbehoeften
| Materiaal: | Polypropyleen |
|---|---|
| UVbescherming: | - Ja, dat klopt. |
| Grootte: | 35 x 35 x 50 inch |
2 ton polypropyleen geventileerd ademend buffer bulk zak met uitstekende chemische weerstand en geleidende stof
| Sealing Strength: | Well |
|---|---|
| Stitch Strength: | Double Stitch |
| Resistance to Water: | Good |
1320LBS de bodem verzegelde Geleidende FIBC, de V.N. Verklaarde Bulkzakken
| Capaciteit: | 1320lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
Brandbare Chemische Geleidende de Productenfibc Jumbozak van opslagkleurstoffen
| capaciteit: | 500kgs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| productnaam: | aan de grond gezete grote zak |
Anti Static Bulk Bags for Conductive Material Storage and Transportation
| Size: | Customizable |
|---|---|
| Material: | Polypropylene |
| Color: | Blue |
4 Comité Geleidende Bulkzakken Antistatische Bulkzakken met Gedrukt Embleem
| Capaciteit: | 3300lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
500kg Large Capacity Anti Static Bulk Bags with Ungroundable Material
| Anti-Sift: | Yes |
|---|---|
| Bulk Bags: | Yes |
| Color: | Blue |
Schot Geleidende Industriële Bulkzakken Anti - Ziftend voor Brandbare Goederen
| certificaat: | NEL/SGS |
|---|---|
| capaciteit: | antistatische anti-zift |
| materiaal: | antistatische pp-stof |
Vier - Comité 600KG Geleidende Grote Zak, Witte Polypropyleen Grote Bulkzak
| capaciteit: | 600KG |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| certificaat: | NEL/SGS |
Witte Geleidende Grote Zakken, de Grote Zakken die van Fibc Verbranding en Explosie verhinderen
| Capaciteit: | 800kg |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| certificaat: | NEL/SGS |

