Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ label fibc bulk bag ] bij elkaar passen 329 producten.
4-Panel 850KGS ziften-proofing baffle Polypropyleen Bulk Zakken voor zetmeel
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 1870lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Big 4-Panel Bulk tas met stuwadoor riem voor sojabonen / zaden Verpakking
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Voedingsmiddelen FIBC 1000 kg Capaciteit 100% polypropyleen
| Usage: | Food, Chemical, Agriculture |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
UN Big Bag met 1000kg laadvermogen, antistatische coating en kruishoeklussen voor veilig transport
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
Uitstekende Weerstand tegen UV Zwarte Geleidende Grote Zak Antistatische Deklaag
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Weerstand tegen UV: | Uitstekend |
| Weerstand tegen chemisch product: | Uitstekend |
Voedingsmiddelen FIBC zak 2205lbs Capaciteit met 5:1 SF verhouding
| Sf: | 5:1, 6:1, |
|---|---|
| Type: | Food Grade |
| Feature: | Food Grade |
UV Goede Koude de Weerstands Chemische Weerstand van de Weerstands Geleidende Grote Zak
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Scheursterkte: | Uitstekend |
| Steeksterkte: | Dubbele steek |
De goede Koude Weerstand paste Geleidende Grote Zak met Goede Waterweerstand aan
| Scheursterkte: | Uitstekend |
|---|---|
| Weerstand tegen corrosie: | UV |
| Weerstand tegen chemisch product: | Uitstekend |
De geleidende Bulk Grote Jumbo Antistatische Zakken 1000kg 1200kg van Fibc voor Chemisch Pakket
| Ladingsgewicht: | 2TON |
|---|---|
| Bodemoptie (lossing): | Vlakke Bodem |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
De aan de grond gezete Geleidende Grote Zakken Witte 2205lbs van de de Zak Bulkopslag van pp FIBC
| certificaat: | NEL/SGS |
|---|---|
| Capaciteit: | antistatische anti-zift |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |

