Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ label fibc bulk bag ] bij elkaar passen 329 producten.
de witte Geleidende Grote Zak van 39x39“ 4400lbs voor Brandbaar Materiaal
| Productnaam: | Typec geleidende zak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 39*39“, 41*41 ' ‚ |
| Kleur: | wit |
Koude Bestand Geleidende Grote Zak met Statisch Bederf minder dan 0.5s
| Weerstand tegen Schuring: | Uitstekend |
|---|---|
| Scheursterkte: | Uitstekend |
| Weerstand tegen chemisch product: | Uitstekend |
Geleidende aardbare grote zakken FIBC voor kleurstoffen chemische poeders brandbare goederen
| productnaam: | aan de grond gezete geleidende grote zak |
|---|---|
| capaciteit: | antistatisch |
| materiaal: | antistatische pp-stof |
Brandbaar U van Fibc van de Goederen Bulkverpakking Geleidend - Comité TYPE C
| capaciteit: | 3300lbs |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| certificaat: | NEL/SGS |
Geleidende het TYPE C van Fibc NEL/SGS Zak, de Antistatische Bulkverpakking van Zakken Brandbare Goederen
| Capaciteit: | 3300lbs |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| certificaat: | NEL/SGS |
Behandelde de Rangfibc Cirkelfibc Zak van het twee Lijn Blauwe Voedsel met 4 het Opheffen UV
| kleur: | blauwe |
|---|---|
| Naam van het product: | Twee lijn cirkelfibc |
| certificaat: | SGS/CPTC |
Grote agrarische geventileerde PP big bags FIBC voor landbouwproducten pinda's alleen
| Naam van het product: | geventileerde in te ademen grote zak |
|---|---|
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
| uvbehandeling: | norm van ASTM G 154-00 |
Brandhout verpakking Peanut grote zakken FIBC met geventileerde polypropyleen
| Naam van het product: | geventileerde pinda grote zak |
|---|---|
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
| uvbehandeling: | norm van ASTM G 154-00 |
Geventileerde ademende Flexible Intermediate Bulk Containers FIBC voor aardappelen pecannoten bossen
| Naam van het product: | geventileerde in te ademen grote zak |
|---|---|
| Materiaal: | 100% maagdelijke pp |
| uvbehandeling: | norm van ASTM G 154-00 |
Anti Static UN Big Bag with 6mil Thickness for Bulk Material Packaging and Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Size: | 90x90x120cm |
| Type: | Circular |

