Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg big fibc bag ] bij elkaar passen 167 producten.
UN Big Bag uw éénstopbestemming voor en betaalbare bulk verpakkingsoplossingen
| Type: | cirkel |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5 kg |
| Vervoervermogen: | 1000 kg |
Op maat gemaakte geleidende grote zak met uitstekende UV- en corrosiebestendigheid
| Surface Resistance: | 10^4-10^6 Ohm/sq |
|---|---|
| Material: | Conductive Fabric |
| Stitch Strength: | Double Stitch |
Leidende grote zak in zwart met geleidende stof en oppervlakte weerstand
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Weerstand tegen UV: | Uitstekend |
| Materiaal: | Geleidende Stof |
UN Big Bag met dubbele kettingsteek, blauwe lus kleur en vulmond voor veilig transport
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Static Protection: | Yes |
Dubbele kettingsteek en 4 hoeklussen geleidende big bag voor geleidende verpakking
| Draagvermogen: | 1000 kg |
|---|---|
| Gebruik: | Vervoer/opslag |
| Lijnkleur: | blauw |
Witte geleidende VN grote zak met blauwe kruis hoek lussen 1000kg
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Loop Color: | Blue |
| Loops: | Cross Corner |
Jumbo Tassen 1000kg Food Grade FIBC met anti-statische liner UV behandeld
| kleur: | wit |
|---|---|
| productnaam: | De grote zak van de voedselrang |
| certificaat: | SGS/CPTC |
UN Big Bag met vulopening met duffeltop, baffle voor stabiliteit van de lading en kruishoeklussen voor veilige hantering
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Filling Spout: | Duffle Top |
| Baffle: | Yes |
Industriële UN Big Bag flexibele container voor laden, lossen en transport
| Color: | White |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Loops: | Cross Corner |
Vervoer / opslag VN grote zak met duffle top vul spoot en kruis hoek lussen
| hoeklijnen: | 4 |
|---|---|
| Gebruik: | Tote Handtas-sport Sling Luggage |
| Naaiwerk: | Dubbele Ketting |

