Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg big fibc bag ] bij elkaar passen 167 producten.
Aanpasbare grote zak FIBC voor uw specifieke verpakkingsvereisten
| Grootte: | 90x90x100 cm |
|---|---|
| UV-bescherming: | - Ja, dat klopt. |
| Capaciteit: | 1000 kg |
De geleidende Bulkzak UV Bestand 2T van het Stoffenpolypropyleen Geventileerde Schot
| Weerstand tegen UV: | Uitstekend |
|---|---|
| Het verzegelen Sterkte: | Goed |
| Weerstand tegen Schuring: | Uitstekend |
Goed koudebestand 1500 kg PP Jumbo Fibc 4 Loops Un gecertificeerde bulkzakken voor zwaar bulkvervoer
| Resistance to UV: | Excellent |
|---|---|
| Resistance to Cold: | Good |
| Resistance to Corrosion: | Uv |
Food Grade FIBC Bulk Bag 1000 kg Capaciteit met Vulmond
| Capacity: | 2205lbs |
|---|---|
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
Voedingsmiddelen FIBC 1000 kg Capaciteit 100% polypropyleen
| Usage: | Food, Chemical, Agriculture |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
Zwarte/Grijze u-Comité Bulk Grote Zakfibc Dwarshoek voor 1000KGS
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Koude Bestand Dubbele UV Bestand van de Steek Geleidende Grote Zak
| Weerstand tegen UV: | uitstekend |
|---|---|
| Steeksterkte: | Dubbele steek |
| Statisch Bederf: | Minder dan 0,5 Seconden |
De geleidende Bulk Grote Jumbo Antistatische Zakken 1000kg 1200kg van Fibc voor Chemisch Pakket
| Ladingsgewicht: | 2TON |
|---|---|
| Bodemoptie (lossing): | Vlakke Bodem |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
Op maat gemaakte geleidende grote zak met goede weerstand tegen water en kou
| Material: | Conductive Fabric |
|---|---|
| Tear Strength: | Excellent |
| Resistance to UV: | Excellent |
Grote Zak van de V.N. van ADR de Maagdelijke pp Geweven, u-Comité de Grote Zak van Fibc
| druk: | met of nr |
|---|---|
| capaciteit: | 1000kg |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |

