Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg big fibc bag ] bij elkaar passen 167 producten.
1000kg antistatische Zakken Aangepaste Grootte met Goede Koude Weerstand
| Weerstand tegen chemisch product: | Uitstekend |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Statisch Bederf: | Minder dan 0,5 Seconden |
Food Grade Big Bag FIBC Jumbo Size for Storage and Transportation
| Gewicht: | 1.5 kg |
|---|---|
| Hoogste Optie: | Vullende Spuiten |
| Aanpasbaar: | - Ja, dat klopt. |
2500 LBS Big Bag FIBC Heavy-Duty Solution for Large-Scale Material Packaging
| Gewicht: | 1.5 kg |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Hoogste Optie: | Vullende Spuiten |
35x35 Big Bag FIBC Ideal for IMDG Shipping Requirements
| Stofbewijs: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| UV-bescherming: | - Ja, dat klopt. |
1000 kg UN Big Bag met Duffle Top Filling Spout en statische bescherming
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Stitching: | Double Chain |
Voedingsmiddelen FIBC 1000kg SWL met ondergrootte 36x36in
| Type: | Food Grade |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge Spout, Flat Bottom, Conical Bottom |
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
UN Big Bag FIBC Big Bag met bovenste vulmond voor draagtas en sporttas
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |
De geleidende Uitstekende Weerstand van Stoffen Antistatische Zakken 1000kg tegen Chemisch product
| Grootte: | Aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Geleidende Stof |
| Weerstand tegen chemisch product: | Uitstekend |
Aanpasbare en duurzame grote zak FIBC voor opslag van bulkmateriaal
| stofdicht: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| UV-bescherming: | - Ja, dat klopt. |
U-panel 1000kg VN big bag, gevaarlijke goederen vervoer VN FIBC
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 6:1 |

