Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg big fibc bag ] bij elkaar passen 167 producten.
Witte UN Big Bag FIBC met 1000 kg laadvermogen, vulopening en bedrukking met aangepast logo
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Color: | White |
| Load Capacity: | 1000kg |
Flexibele Midden Bulkcontainerspp Geweven Jumbozakken FIBC met 1000kg-capaciteit
| AFDRUKKEN: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Handige en Stijlvolle Blauwe Schooltas voor Kinderen met Vulopening
| Kleur: | wit |
|---|---|
| hoeklijnen: | 4 |
| bovenste: | Vullende Spuiten |
Food Grade FIBC 100x100x120cm met een capaciteit van 2205lbs
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
Waterdichte Geleidende Grote Zak met het Statische Bederf van de Schuringsweerstand minder dan 0.5S
| Het verzegelen Sterkte: | Goed |
|---|---|
| Steeksterkte: | Dubbele steek |
| Weerstand tegen Schuring: | Uitstekend |
Witte UN Big Bag met Aangepaste Logo Bedrukking voor Veilig Transport en Opslag
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
Van de Zak Gevaarlijke Goederen van de V.N. van FIBC de Bulk Grote Jumbozak 1000kg ASTM G 154-00
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Meststoffen Geleidende UV Bestand Grote Zak met Schuringsweerstand
| Materiaal: | Geleidende Stof |
|---|---|
| Statisch Bederf: | Minder dan 0,5 Seconden |
| Weerstand tegen Water: | Goed |
Transport Big Bag FIBC 6OZ Fabric for Safe and Durable Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Usage: | Transportation and storage of bulk materials |
3000 lbs Big Bag Jumbo Bag voor zware industriële toepassingen
| Stofbewijs: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Materiaal: | Polypropyleen |
| Grootte: | 90x90x100 cm |

