Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg big fibc bag ] bij elkaar passen 167 producten.
Food Grade FIBC 1000kg SWL with 2 Lifting Loops and UV Treatment
| Functie: | Voedselkwaliteit |
|---|---|
| UV -behandeling: | standaardastm G 154-00 |
| Bodemoptie: | Uitlaat, platte bodem, kegelvormige bodem |
de Op zwaar werk berekende Grote Zak Jumbofibc Ton Bags van 1000kg 2200lbs
| contruction: | Circulaire |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs aan 3000lbs |
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
Food Grade FIBC Bulk Bag 1000kg Capacity 5:1 Safety Ratio
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 And 6:1 |
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
Grote Geweven Jumbo Bulk de Zak Super Zak FIBC van de douanegrootte voor de Bulkproducten van 1000Kg
| contruction: | Circulaire |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs aan 3000lbs |
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
2 de Bulkzakken van Ton Polypropylene Ventilated Breathable Baffle
| Ladingsgewicht: | 2TON |
|---|---|
| Bodemoptie (Lossing): | Vlakke Bodem |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
Food Grade IBC Bulk Bags with SGS Certification and 2500 LBS Capacity
| Veiligheidsfactor: | 5:1 |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5 kg |
| Bodemoptie: | Afvoertuit |
100% maagdelijk polypropyleen van voedselkwaliteit FIBC ontworpen met 6 opheflussen en Duffle Top optie
| Type: | Voedingsmiddelen |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 en 6:1 |
| Opheffende lijnen: | 2, 4, 6 |
1000kg de V.N. Verklaarde Bulkzakken Geweven pp Gelamineerde Stof
| Materiaal: | Geweven PP |
|---|---|
| Productnaam: | grote zak met de V.N.-certificatie |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Plastic Polypropyleen 1,2 van FIBC Jumbo de Zakchemisch product van Ton Pp Woven Big Bags 1000KG
| Kleur: | wit |
|---|---|
| Druk: | met of nr |
| Capaciteit: | 3000lbs |
U-paneel Grote Zak FIBC
| Productnaam: | paneelzak |
|---|---|
| Broek maat: | 35*35 ' ‚, 39*39‘ ‚, 41*41‘ ‚ |
| Kleur: | SGS/CPTC |

