Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg big fibc bag ] bij elkaar passen 167 producten.
UN Certified Jumbo Big Bag FIBC for Easy Loading and Unloading
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Aanpasbaar: | - Ja, dat klopt. |
| UV-bescherming: | - Ja, dat klopt. |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
UV Stabilization 1 Tonne FIBC Bulk Bag for Pharmaceutical Products
| Materiaal: | Polypropyleen |
|---|---|
| Aanpasbaar: | - Ja, dat klopt. |
| Vochtbestendig: | - Ja, dat klopt. |
2205lbs Groundable Big Bag FIBC for Large Capacity Material Handling
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 kg |
| Vochtbestendig: | - Ja, dat klopt. |
3000lbs Big Bag FIBC UV Stabilization for Safe and Secure Transportation
| Gebruik: | Transport en opslag van bulkmaterialen |
|---|---|
| Veiligheidsfactor: | 5:1 |
| Aanpasbaar: | - Ja, dat klopt. |
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| Veiligheidsfactor: | 5:1 |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 kg |
| Materiaal: | Polypropyleen |
UN Big Bag met 1000kg laadvermogen, antistatische coating en kruishoeklussen voor veilig transport
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
UN Grote Zak FIBC Bulk Zak met Blauwe Lus Kleur Vul Tuit en Dubbele Kettingsteek
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Top: | Filling Spout |
UN Big Bag 1000 kg capaciteit met Cross Corner Loops en Blue Loops
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
De dubbele In te ademen het Schot Bulkzak van het Steekpolypropyleen ventileerde 2 Ton
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Weerstand tegen corrosie: | UV |
| Weerstand tegen Koude: | Dat is goed. |

