Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg big fibc bag ] bij elkaar passen 167 producten.
De V.N.-de Zakverpakking van het Certificatie1000kg Grote FIBC Zakschot voor Chemisch Poeder
| Grootte: | 90*90*110 of Aangepast |
|---|---|
| AFDRUKKEN: | met of nr |
| Gewicht laden: | 500-3000KG |
1000KG TYPEc FIBC Plastic Waterdichte Grote Bulkzakken
| Capaciteit: | 1000kg |
|---|---|
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| Certificaat: | NEL/SGS |
UN Big Bag De perfecte oplossing voor zware en bulk materiaalverwerking
| hoeklijnen: | 4 |
|---|---|
| Liftvermogen: | 1000 kg |
| schot: | - Ja, dat klopt. |
Vier Lijnen1000kgs Grote Zak FIBC, Grond Minerale Bouw Één Ton Bulk Bags
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| UVbehandeling: | De norm van ASTM G 154-00 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |
De Zakken 3000KG van de polypropyleenv.n. Fibc met SGS Certificatie
| GROOTTE: | 90*90*110 of Aangepast |
|---|---|
| Druk: | met of nr |
| ladingsgewicht: | 500-3000kg |
1000KGS 1 Ton doet het Grote Rode Oranjegele Groene in zakken Onduidelijke beeld van de Zakcontainer
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
1 Ton Ventilated Fibc Bags Non zette Super Zak aan de grond
| Productnaam: | niet-aan de grond gezete grote zak |
|---|---|
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
| Capaciteit: | Antistatisch |
1 Ton Big Jumbo Bags met de Koude Weerstand 10^4-10^6 Ohm/sq van de Schuringsweerstand
| Oppervlakteweerstand: | 10^4-10^6 Ohm/sq |
|---|---|
| Scheursterkte: | Uitstekend |
| Weerstand tegen Schuring: | Uitstekend |
Voedingsmiddelen FIBC zak 2205lbs Capaciteit met 5:1 SF verhouding
| Sf: | 5:1, 6:1, |
|---|---|
| Type: | Food Grade |
| Feature: | Food Grade |
CROHMIQ Fabric Fibc Bag for UN Big Bag with Anti-static Properties
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Coating: | Anti-static |

