Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg big fibc bag ] bij elkaar passen 167 producten.
U het Comité Fibc doet de Waterdichte Geweven Zakken van de Canvastotalisator pp in zakken
| Contruction: | Cirkel |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs aan 3000lbs |
| UVbehandeling: | ASTM G 154-00 |
Grijze pp-Stof 1000KGS 4 Comité Grote Jumbozakken voor de Zaden van de Vervoersopslag
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Bloem/koolstof zak van het 1 ton de grote schot, 2200lbs-capaciteit 1 ton Jumbozakken
| kleur: | Geel |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
De open Grote Bulkzak van FIBC voor Verpakkingsbulkgoederen, 500KG- 3000KG SWL
| Naam van het product: | Upanelzak |
|---|---|
| Bodemgrootte: | 35*35 ' ‚, 36*36‘ ‚, 39*39“, 40*40“ |
| kleur: | zwart, wit, blauw, |
Food Grade FIBC 100x100x120cm 4 hijslussen 1500kg SWL
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
Plastic Polypropyleen 1,5 van FIBC Super de Zakken Jumbozak van Ton Pp Woven Big Bags 1000KG
| Kleur: | wit |
|---|---|
| AFDRUKKEN: | met of nr |
| Capaciteit: | 3000lbs |
FIBC bulk bag 95x95x110cm met een verhouding van 5:1 SF
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
1000kg pp Geweven Super Zak Bulkzak Aangepast Embleem
| Productnaam: | aan de grond gezete geleidende grote zak |
|---|---|
| Capaciteit: | Antistatisch |
| Materiaal: | antistatische pp-stof |
FIBC BOPP gelamineerde zakken
| Productnaam: | Bopp Gelamineerde Zak |
|---|---|
| Materiaal: | Bopp geprint film plus pp |
| kleur: | 6 kleuren voor de BOPP -film |
Voermateriaal/de Minerale van de het Schotzak van het Poeder Vouwbare Zetmeel Jumbo Plastic Zak ISO 9001 2008
| Capaciteit: | 1000kg |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
| kleur: | Beige wit, |

