Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg big fibc bag ] bij elkaar passen 167 producten.
Witte pp Geweven Bulkzak 35“ X 35“ X 47“ Grote van de Zakfibc Super Zak
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Food Grade FIBC Bulk Bag 2205lbs Capacity with UV ASTM G 154-00
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’, |
De cirkel/Tubulaire Halve Dwars Super Zak van de Hoekpp Geweven Grote Zak FIBC
| Productnaam: | cirkel grote zak |
|---|---|
| Certificaat: | SGS/CPTC |
| Capaciteit: | 2200lbs |
1 U van de tonv.n. FIBC - Comité de Hoogste Maagdelijke pp Geweven Grote Fibc Bulkzak van Duffle
| Naam van het product: | 1 ton U-panel zak |
|---|---|
| Lijnen: | hoeklijnen |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
1000kg Anti statische Industrial Bulk Tassen CROHMIQ blauw / wit voor opslag chemisch poeder
| Naam van het product: | De verdwijnende zak van typed |
|---|---|
| Materiaal: | CROHMIQ stof |
| kleur: | Blauw/Wit |
Anti statische bulkzakken CROHMIQ blauw
| Naam van het product: | De verdwijnende zak van typed |
|---|---|
| Materiaal: | CROHMIQ stof |
| kleur: | Blauw/Wit |
1000KGS lange 4-paneel schotzak 100% maagdelijke pp voor korrels verpakking
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Poeder verpakking 4-panel baffle tas 1000kgs VAN 100% zuivere groene PP stof
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Ziften-ondoordringbaar maakt 4-paneel schotzak, Industriële 1 Ton Bulkzakken met vullerkoorden
| uvbehandeling: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capaciteit: | 2200lbs |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |

