Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg big fibc bag ] bij elkaar passen 167 producten.
Het aangepaste van 1000kg Antistatische Bestand minder dan 0.5S Statische Bederf van de de Zakkenschuring
| Statisch Bederf: | Minder dan 0,5 Seconden |
|---|---|
| Materiaal: | Geleidende Stof |
| Weerstand tegen UV: | uitstekend |
Grote Bulkpp-Zak1000kg FIBC Jumbozak voor Cement
| Bodemoptie (lossing): | Aangepast |
|---|---|
| Gewicht laden: | 500-3000KG |
| Productnaam: | 100% maagdelijke PP |
1000kg antistatische Leegmakende de V.N. Geschatte Bulkzakken Aangepaste Bodem
| Bodem Optie (Ontlading): | Aangepast |
|---|---|
| ladingsgewicht: | 500-3000kg |
| Productnaam: | 100% maagdelijke pp |
De UV Antistatische Zakken 1000kg van de Weerstands Dubbele Steek met minder dan het Statische Bederf van 0.5s
| Weerstand tegen Schuring: | uitstekend |
|---|---|
| GROOTTE: | Aangepast |
| Weerstand tegen UV: | uitstekend |
Voedingsmiddelenkwaliteit FIBC 100% polypropyleen met een veiligheidsverhouding van 5:1
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
| Feature: | Food Grade |
Antistatische CROHMIQ blauwe/witte FIBC 1 Ton Bulkzakken verdwijnend zonder het aan de grond zetten
| Naam van het product: | Getypte zak |
|---|---|
| Materiaal: | CROHMIQ stof |
| kleur: | CROHMIQ blauw of wit |
Een Ton Bulk Tassen, 1000kg anti statische bulkzakken VAN CROHMIQ stof
| Materiaal: | CROHMIQ stof |
|---|---|
| Naam van het product: | Antistatische zak |
| kleur: | CROHMIQ blauw of wit |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Voedingsmiddelen FIBC bulk bag met UV-behandeling ASTM G 154-00
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
1000kg Grote Zak FIBC van de capaciteits de Jumbo Vierkante Bodem met half dwarshoek
| druk: | drie kleuren hoogstens op één paneel |
|---|---|
| capaciteit: | 1000kg |
| veiligheidsverhouding: | 5:1 |

