Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg big fibc bag ] bij elkaar passen 167 producten.
1.5 Ton Fibc Big Bag Bulk-de Jumbozak van de Cementzak 1000kg
| Productnaam: | HUISDIEREN grote zak |
|---|---|
| Broek maat: | 37*37 ' |
| Kleur: | Zoals boven beeld |
Chemische Weerstands Geleidende Grote Zak met Aangepaste Grootte het Verzegelen Sterkte goed
| Weerstand tegen Water: | Goed |
|---|---|
| Materiaal: | Geleidende Stof |
| Weerstand tegen corrosie: | UV |
Goede weerstand tegen water geleidende grote zak met uitstekende chemische weerstand
| Resistance to UV: | Excellent |
|---|---|
| Color: | Black |
| Stitch Strength: | Double Stitch |
UN Big Bag met vulmond 1000kg capaciteit voor bulktransport
| Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
UN Big Bag 1000kg met dubbele kettingsteek en antistatische coating
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Filling Spout: | Duffle Top |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| Print: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Chemische Weerstands Geleidende Grote Zak met Goede Weerstand tegen Koude
| Weerstand tegen corrosie: | UV |
|---|---|
| Weerstand tegen Koude: | Goed |
| Materiaal: | Geleidende Stof |
De goede Koude Weerstand paste Geleidende Grote Zak met Goede Waterweerstand aan
| Scheursterkte: | Uitstekend |
|---|---|
| Weerstand tegen corrosie: | UV |
| Weerstand tegen chemisch product: | Uitstekend |
2205 pond van de de Zak Flexibele Container van FIBC het Bulk van het de Zak Innovatieve Tubulaire Lichaam Ontwerp
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
De V.N. Gevaarlijke Goederen die van Één Ton de Bulkzak Één Ton Sand Big Bag inpakken
| Capaciteit: | 2200lbs |
|---|---|
| Veiligheidsverhouding: | 6:1 |
| Certificaat: | SGS/CPTC |

