Alle producten
-
ChrisWe zijn nogal vol vertrouwen voor het hebben van een dergelijk SINOPACK krachtige leveranciers. -
M. hartonoramliIk ben zo blij om met hen samen te werken. Hun producten met goede kwaliteit en vrij concurrerende prijs. En hun hoogwaardige dienst maakt me verrassing.
zoekwoorden [ 1000kg big fibc bag ] bij elkaar passen 167 producten.
De bulk Verpakkende Plastic Containers van pp Ibc, Zak van de Één Ton de Flexibele Container
| AFDRUKKEN: | met of nr |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |
Meststoffen Geleidende Grote Zak met Chemische Weerstand en Waterweerstand
| Weerstand tegen Water: | Goed |
|---|---|
| Kleur: | zwart |
| Scheursterkte: | uitstekend |
Het geweven Polypropyleen doet Één Tonzakken 10“ Hoge 14 D X 18 '' H in zakken
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Het witte Zwarte Grijze Geweven Grote Ontwerp van het Zakfibc Innovatieve Tubulaire Lichaam
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Productnaam: | bulkzak |
| Capaciteit: | 2205lbs |
Koude Bestand Geleidende Grote Zak met Statisch Bederf minder dan 0.5s
| Weerstand tegen Schuring: | Uitstekend |
|---|---|
| Scheursterkte: | Uitstekend |
| Weerstand tegen chemisch product: | Uitstekend |
2 ton polypropyleen geventileerd ademend buffer bulk zak met uitstekende chemische weerstand en geleidende stof
| Sealing Strength: | Well |
|---|---|
| Stitch Strength: | Double Stitch |
| Resistance to Water: | Good |
Voedingsmiddelen FIBC Bulk Bag ASTM G 154-00 UV Standard 100% polypropyleen
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’, |
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |
Cross Corner Loops UN Big Bag White Static Protection for Safe Transport and Handling
| Vullende Spuiten: | Dufflebovenkant |
|---|---|
| Loops: | dwarshoek |
| capaciteit: | 1000 kg |
Cirkel Bulkzak van de vochtigheids de Bestand Vouwbare Grote Zak FIBC pp voor Mineraal
| AFDRUKKEN: | drie kleuren hoogstens op één paneel |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg-2000kg |
| Veiligheidsverhouding: | 5:1 |

